Посета Шандонг универзитета за спорт Алфа БК универзитету
Алфа БК Универзитет / Инфо / Вести / Посета Шандонг универзитета за спорт Алфа БК универзитету

ВЕСТ, 07.07.2018

3. јула 2018. године имали смо изузетну част и задовољство да на нашем АЛФА БК универзитету угостимо делегацију са Шандонг универзитета за спорт (Shandong sport University). Делегацију су сачињавали: Wang Yi, Secretary of Party Committete, SSU,ZHOU Mengxiang, Director, Students Affairs Department, SUU, ZHANG Jingzhi, Dean, School of Competive, Sports and Phzsical Education, SSU, HE Qing, Head, Education Department, China National Football Academz and China National Basketball Department SSU, DU Tao, Director, General Office of Rizhao Campus, SUU, Zoran Bogdanović, Starling enterprise limited (Sport menagment), које су, као домаћини АЛФА БК универзитета, дочекали: генерални менаџер АЛФА БК универзитета, Јадранка Јаковљевић, проректор за наставу, проф. др Миљана Барјактаревић, декан Факултета за менаџмент у спорту проф. др Драган Животић, емеритус проф. др Ђорђе Мачванин и уважени професори АЛФА БК универзитета. Чланопви делегације из Кине представили су се промотивним филмом, који је садржајно и на врло атрактиван и уверњив начин приказао рад, квалитет и величину овог престижног Универзитета. Највећи акценат и пажња, у поменутом промотивном материјалу, посвећена је Академији за фудбал и кошарку, на које су колеге са Шандон универзитета посебно поносни. Након упознавања са радом колега из Кине, асистент на Факултету за финансије, банкарство и ревизију, Срећко Бачевац је имао је част да уваженим гостима презентује рад АЛФА БК универзитета, са посебним освртом на наш Факултет за менаџмент у спорту, за који су гости показали највеће интересовање и жељу за евентуалном сарадњом.

Посета Шандонг универзитета за спорт Алфа БК универзитету

Декан Факултета за менаџмент у спорту, проф. др Драган Животић је уважене госте упознао са радом, функционисањем и могућностима евентуалне сарадње . На обострано задовољство, закључено је да би најбоље било да се ускоро потпише Уговор о сарадњи, али и да се пре тога предузму и обезбеде кораци који су неопходни за остваривање овог циља. Након успешно завршених преговора, гости из Кине и домаћини АЛФА БК универзитета разменили су поклоне.