Креативност на делу - creAR(c)Tivity

Креативност на делу - creAR(c)Tivity

ВЕСТ, 22.09.2020

Традиционална изложба креативних радова студената Факултета за стране језике creAR(c)Tivity организује се на Факултету за стране језике од 2016. године. Поред својих песама и прича, инспирисаних признатим светским класицима који се обрађују на часовима, студенти у оквиру овог догађаја представљају и друге креативне радове, попут уметничких слика, фотографија и краћег драмског перформанса.

Посебне радионице и интересантна предавања из струке су, такође, неизоставни део програма. Последњих година су гости на овом догађају и ђаци из средњих школа који учествују на годишњем Књижевном конкурсу Факултета за стране језике. Ова изложба креативних радова је добра илустрација како се на студијским програмима из англистике могу применити интерактивне и савремене методе у настави и како се могу неговати посебни таленти студената.