Факултет за стране језике
Алфа БК Универзитет
Људи
  • вебсајтови
    факултета

Људи

Наставници и сарадници на Факултету за стране језике

Маја Ћук

Maja Cuk

ДЕКАН
ВАНРЕДНИ ПРОФЕСОР

Кабинет: 206
Консултације: понедељак 14:30-16:00

имејл: maja.cuk@alfa.edu.rs

Гордана Будимир Нинковић

GBN

РЕДОВНИ ПРОФЕСОР

Кабинет: 210
Консултације: петак 12:00-13:00

имејл: budimirninkovic@yahoo.com

Александар Прњат

APrnjat

РЕДОВНИ ПРОФЕСОР

Кабинет: Р-5
Консултације: среда 18:00-19:00, четвртак 19:00-20:00

имејл: aleksandar.prnjat@alfa.edu.rs

Светлана Томић

Svetlana Tomic

ВАНРЕДНИ ПРОФЕСОР

Кабинет: 202
Консултације: четвртак 10:00-11:30

имејл: svetlana.tomic@alfa.edu.rs

Валентина Будинчић

Valentina Budincic

ДОЦЕНТ

Кабинет: 202
Консултације: среда 14:00-15:30

имејл: valentina.budincic@alfa.edu.rs

Ненад Глигорић

Nenad Gligoric

ДОЦЕНТ

Кабинет: 210
Консултације: среда 12:00-13:00

имејл: nenad.gligoric@alfa.edu.rs

Андријана Ђордан

ADJ

ДОЦЕНТ

Кабинет: 201
Консултације: уторак 12:00-13:00

имејл: andrijana.djordan@alfa.edu.rs

Мелина Николић

MN

ДОЦЕНТ

Кабинет: 209
Консултације: среда 12:00-14:00

имејл: melina.nikolic@alfa.edu.rs

Панајотовић Артеа

Artea-Panajotovic

ДОЦЕНТ

Кабинет: 206
Консултације: уторак 15:00-16:00

имејл: artea.panajotovic@alfa.edu.rs

Тијана Парезановић

Tijana Parezanovic

ДОЦЕНТ

Кабинет:Р-3
Консултације: четвртак 15:00-16:00

имејл: tijana.parezanovic@alfa.edu.rs

Владимир Шашо

vladimir saso

АСИСТЕНТ

Кабинет: П-07
Консултације: понедељак 13:00-14:00

имејл: vladimir.saso@alfa.edu.rs

Ана Вукић

Ane Vukic

АСИСТЕНТ

Кабинет: 201
Консултације: уторак 12:00-13:30

имејл: ana.vukic@alfa.edu.rs

Бранка Ковачевић

Бранка Ковачевић

САРАДНИК У НАСТАВИ

Кабинет: 207
Консултације: четвртак 14:00-15:30

имејл: branka.kovacevic@alfa.edu.rs

Ивона Живковић

САРАДНИК У НАСТАВИ

Кабинет: 202
Консултације: понедељак 14:00-15:00

имејл: ivona.zivkovic@alfa.edu.rs